Nichicon
제품 번호:
QXK2G224KTP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.216
$1.216
10
$0.96045
$9.6045
50
$0.83201
$41.6005
100
$0.720005
$72.0005
500
$0.543989
$271.9945
1000
$0.479988
$479.988
2500
$0.447992
$1119.98
5000
$0.431994
$2159.97
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.559" (14.20mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.728" L x 0.232" W (18.50mm x 5.90mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | QXK |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 200V |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |