Nichicon
제품 번호:
QXK2J333KTP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.045
$1.045
10
$0.82175
$8.2175
50
$0.71193
$35.5965
100
$0.61617
$61.617
500
$0.465538
$232.769
1000
$0.410761
$410.761
2500
$0.383382
$958.455
5000
$0.369683
$1848.415
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.496" (12.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.531" L x 0.232" W (13.50mm x 5.90mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | QXK |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 0.033 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |