Nichicon
제품 번호:
QYX1H222KTP1FD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 2200PF 10% 50VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
10
$0.2527
$2.527
50
$0.17651
$8.8255
100
$0.151335
$15.1335
500
$0.113506
$56.753
1000
$0.095855
$95.855
2500
$0.09081
$227.025
5000
$0.085766
$428.83
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Polyester |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.335" (8.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | QYX |
| Voltage Rating - DC | 50V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |