Recom Power
제품 번호:
R-78B6.5-1.0L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 6.5V 6.5W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.115
$11.115
5
$11.0295
$55.1475
10
$10.9459
$109.459
25
$10.77718
$269.4295
50
$10.44031
$522.0155
100
$9.5285
$952.85
250
$9.261588
$2315.397
500
$9.093172
$4546.586
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 32V |
| Voltage - Output 1 | 6.5V |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Size / Dimension | 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | INNOLINE R-78B-1.0 |
| Power (Watts) | 6.5 W |
| Control Features | - |
| Type | Linear Regulator Replacement |
| Package / Case | 3-SIP Module |
| Efficiency | 94% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | OTP, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | R-78B6.5 |