Remington Industries
제품 번호:
R-CX-1005-180
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY BNC PLUG TO PLUG 15'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$163.8845
$163.8845
25
$155.686
$3892.15
50
$147.497
$7374.85
100
$139.2985
$13929.85
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | RG-400 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug, Right Angle |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Tan |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | BNC Plug, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Connector Impedance | 50 Ohms |
| Series | R-CX-1005 |
| Length | 180.0" (4.6m) 15.0' |
| Mfr | Remington Industries |
| 1st Contact Gender | Male |
| Style | BNC to BNC |
| Features | Shielded |
| Package | Box |
| Frequency - Max | 4 GHz |