TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
R10-E1Y6-V90
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE 6PDT 3A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$106.096
$106.096
10
$100.20125
$1002.0125
25
$94.30726
$2357.6815
50
$88.41308
$4420.654
100
$82.5189
$8251.89
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 75°C |
| Switching Voltage | 120VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Coil Current | 133 mA |
| Coil Resistance | 90 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | 6PDT (6 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | R10 |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R10-E1 |