TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
제품 번호:
R10-E2W2-V185
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.3695
$27.3695
10
$25.99675
$259.9675
25
$24.62856
$615.714
50
$23.26018
$1163.009
100
$21.89199
$2189.199
250
$20.523724
$5130.931
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 75°C |
| Switching Voltage | 120VAC, 30VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 7.5 A |
| Coil Current | 64.9 mA |
| Coil Resistance | 185 Ohms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | R10 |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R10-E2 |