/ Boxes / R100-240-000
minImg
R100-240-000
Hammond Manufacturing
제품 번호:
R100-240-000
제조업체:
Hammond Manufacturing
설명:
BOX ALUM BEIGE 9.449"L X 9.449"W
재고 : 1
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Area (L x W) 89.3in² (576cm²)
Color Beige
Material Metal, Aluminum
Material Flammability Rating -
Size / Dimension 9.449" L x 9.449" W (240.00mm x 240.00mm)
Product Status Active
Weight 8 lbs (3.6 kg)
Ratings DIN 40050, IP66, NEMA 4X
Thickness -
Design Split Sides
Series R100
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Mfr Hammond Manufacturing
Container Type Box
Features PCB Supports, Watertight
Height 4.724" (120.00mm)