Radiall USA, Inc.
제품 번호:
R112554000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMC F 27000 UG1619U BHD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.675
$15.675
10
$13.58595
$135.8595
25
$12.87706
$321.9265
50
$12.69029
$634.5145
100
$11.197365
$1119.7365
250
$10.450874
$2612.7185
500
$10.226921
$5113.4605
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 335 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | Extended Insulation |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMC |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder Cup |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | R11255 |