Radiall USA, Inc.
제품 번호:
R125054901
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMA M STR CR .141 C100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.936
$17.936
10
$15.542
$155.42
25
$14.7307
$368.2675
50
$14.51714
$725.857
100
$12.809325
$1280.9325
250
$11.95537
$2988.8425
500
$11.699174
$5849.587
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 500 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 105°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-402 (.141" Semi Rigid) |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | - |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | R12505 |