Nisshinbo Micro Devices Inc.
제품 번호:
R1276S001A-E2-FE
패키지:
18-HSOP
배치:
-
설명:
30V, 3A SYNCHRONOUS STEP-DOWN DC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.4016
$24.016
25
$2.26556
$56.639
100
$1.9304
$193.04
250
$1.8126
$453.15
500
$1.586025
$793.0125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-HSOP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.6V |
| Function | Step-Down |
| Series | R1276S |
| Package / Case | 18-LFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.15V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | R1276 |