Radiall USA, Inc.
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.7485
$16.7485
10
$14.51125
$145.1125
25
$13.7541
$343.8525
50
$13.55479
$677.7395
100
$11.96012
$1196.012
250
$11.162804
$2790.701
500
$10.923613
$5461.8065
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-142, 223, 400 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | - |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Body Finish | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | R16108 |