E-Switch
제품 번호:
R1973ABLKGILIF1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH ROCKER SPST 9A 125V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.014
$2.014
10
$1.80025
$18.0025
25
$1.7024
$42.56
50
$1.62108
$81.054
100
$1.54774
$154.774
250
$1.482608
$370.652
500
$1.384853
$692.4265
1000
$1.319674
$1319.674
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | Neon, Green |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Actuator Marking | ON OFF, Vertical |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) - Illuminated |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 19.20mm x 12.80mm |
| Current Rating (Amps) | 9A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 30,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 125 VAC |
| Series | R1973 |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Green |