ebm-papst Inc.
제품 번호:
R1G175-AB41-02
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN IMP MTRZD 175X69MM 48VDC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$282.6345
$282.6345
10
$260.31995
$2603.1995
25
$243.58456
$6089.614
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 330.0 CFM (9.24m³/min) |
| Noise | 65.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.800A |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Voltage Range | 36 ~ 57VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| Width | 69.00mm |
| Operating Temperature | -13 ~ 140°F (-25 ~ 60°C) |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CSA, UL, VDE |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Round - 175mm Dia |
| Weight | 1.6 lbs (725.7 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Plastic |
| Series | R1G175 |
| Power (Watts) | 34 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R1G175 |