Panasonic - BSG
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Button Top (Extending) |
| Discharge Rate | - |
| Battery Cell Size | N |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Size / Dimension | 0.47" Dia x 1.19" H (12.0mm x 30.2mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 6.55 g |
| Series | R1NW |
| Capacity | - |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Zinc Carbon |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Panasonic - BSG |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R1NW |