Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.7335
$3.7335
5
$3.6822
$18.411
10
$3.629
$36.29
25
$3.52222
$88.0555
50
$3.41544
$170.772
100
$3.30866
$330.866
250
$3.201956
$800.489
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.50" L x 0.42" W x 0.26" H (12.8mm x 10.7mm x 6.7mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | ECONOLINE R1SE (E-Series) (1W) |
| Power (Watts) | 1 W |
| Control Features | - |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Efficiency | 75% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | SCP |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | R1SE-0505 |