/ Circuit Breakers / R21-4-7.50A-B06IV-V
minImg
R21-4-7.50A-B06IV-V
Sensata-Airpax
제품 번호:
R21-4-7.50A-B06IV-V
제조업체:
Sensata-Airpax
설명:
CIR BRKR 7.5A 250VAC 65VDC
재고 : 70
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 7.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series SNAPAK®
Voltage Rating - DC 65 V
Voltage Rating - AC 250 V