Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.39
$15.39
5
$15.2722
$76.361
10
$15.15535
$151.5535
25
$14.9226
$373.065
50
$14.45634
$722.817
100
$13.057275
$1305.7275
250
$12.824126
$3206.0315
500
$12.590939
$6295.4695
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | -12V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 26.4V |
| Voltage - Isolation | 6.4 kV |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.7mm x 9.8mm x 12.5mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 85mA, 85mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 21.6V |
| Series | ECONOLINE RxxP2xx (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 7-SIP Module, 5 Leads |
| Efficiency | 75% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | R24P212 |