Radiall USA, Inc.
제품 번호:
R284C0351024
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSY BNC-NTYPE PLG-PL 19.69"
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Cable Type | RG-142 |
| 2nd Contact Gender | Male |
| 1st Connector | BNC Plug |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| Ingress Protection | - |
| Color | Brown |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | N-Type Plug |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Active |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Series | - |
| Length | 19.69" (500.00mm) |
| 1st Contact Gender | Male |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Style | BNC to N-Type |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | R284C |