Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.3665
$13.3665
5
$13.2639
$66.3195
10
$13.16225
$131.6225
25
$12.95952
$323.988
50
$12.55444
$627.722
100
$11.33958
$1133.958
250
$11.137078
$2784.2695
500
$10.934595
$5467.2975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | ITE (Commercial), Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 16.5V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 606mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 13.5V |
| Series | ECONOLINE R2S (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Efficiency | 75% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | R2S-153.3 |