Recom Power
제품 번호:
R2SX-053.3/H-TRAY
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.8115
$6.8115
5
$6.7108
$33.554
10
$6.6139
$66.139
25
$6.41896
$160.474
50
$6.2244
$311.22
100
$6.02984
$602.984
250
$5.835356
$1458.839
440
$5.44635
$2396.394
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 606mA |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Package / Case | 10-SMD Module, 6 Leads |
| Efficiency | 79% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | OCP |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | CB, cURus |
| Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.60" L x 0.42" W x 0.31" H (15.2mm x 10.7mm x 8.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | ECONOLINE R2SX (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Type | Isolated Module |
| Package | Tray |
| Base Product Number | R2SX-053.3 |