Harwin Inc.
제품 번호:
R40-3001802
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEX STANDOFF M4X0.7 BRASS 18MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.1305
$1.1305
5
$0.9443
$4.7215
10
$0.85025
$8.5025
25
$0.7562
$18.905
50
$0.68039
$34.0195
100
$0.66158
$66.158
250
$0.642656
$160.664
500
$0.62377
$311.885
1000
$0.567064
$567.064
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.276" (7.01mm) Hex |
| Series | R40-300 |
| Length - Overall | 1.024" (26.00mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.709" (18.00mm) |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Plating | Nickel |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | R40-300 |