NTE Electronics, Inc
제품 번호:
R45-5D20-5/6
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 5/6V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.745
$6.745
10
$6.4125
$64.125
20
$6.0705
$121.41
50
$5.738
$286.9
100
$5.5955
$559.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Series | R45 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Contact Rating (Current) | 20 A |
| Coil Voltage | 5/6VDC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Base Product Number | R45-5 |
| Relay Type | General Purpose |