KEMET
제품 번호:
R463I322050H7K
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.4408
$4.408
50
$0.35302
$17.651
100
$0.302575
$30.2575
500
$0.239552
$119.776
1000
$0.201723
$201.723
2500
$0.189116
$472.79
5000
$0.17651
$882.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.535" (13.60mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | R46 |
| Voltage Rating - DC | 630V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 310V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | High Temperature |
| Package | Box |