KEMET
제품 번호:
R53BY518000S0M
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 18UF 20% 800VDC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.8225
$13.8225
23
$13.135612
$302.119076
46
$11.061515
$508.82969
92
$10.370076
$954.046992
460
$9.194803
$4229.60938
966
$8.641732
$8347.913112
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 2.016" (51.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 2.067" (52.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, X2 |
| Series | R53B |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 18 µF |
| Features | - |
| Package | Tray |