NTE Electronics, Inc
제품 번호:
R54-3D30-12
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$23.6835
$23.6835
10
$22.496
$224.96
20
$21.318
$426.36
50
$20.1305
$1006.525
100
$19.6555
$1965.55
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Series | R54 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Contact Rating (Current) | 30 A |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPST-NO (DM) (1 Form X) |
| Base Product Number | R54-3 |
| Relay Type | General Purpose |