Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
R87F-A3A13HP
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 120X25MM 115VAC TERM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$66.861
$66.861
10
$60.49695
$604.9695
25
$56.51664
$1412.916
50
$55.72073
$2786.0365
100
$51.34275
$5134.275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 78.5 CFM (2.20m³/min) |
| Noise | 39.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.130A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Active |
| RPM | 2400 RPM |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -22 ~ 158°F (-30 ~ 70°C) |
| Static Pressure | 0.177 in H2O (44.1 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | 0.772 lb (350.17 g) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Material - Blade | Polycarbonate (PC) |
| Series | R87F |
| Power (Watts) | 14.00W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R87F |