Recom Power
제품 번호:
RACD20-350D-US
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED DRIVER CC AC/DC 3-34V 350MA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 40°C |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Input (Max) | 130VAC |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | CE, EN, SEMKO, UL |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.10" L x 1.97" W x 0.87" H (155.0mm x 50.0mm x 22.0mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Current - Output (Max) | 350mA |
| Weight | 0.309 lb (140.16 g) |
| Number of Outputs | 2 |
| Ratings | IP20 |
| Voltage - Input (Min) | 90VAC |
| Series | LIGHTLINE RACD20-D (20W) |
| Power (Watts) | 20 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 80% |
| Voltage - Output | 3 ~ 34V |
| Mfr | Recom Power |
| Features | OCP, OTP, SCP |
| Dimming | Analog |
| Package | Box |