Recom Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$109.706
$109.706
5
$107.996
$539.98
10
$107.13055
$1071.3055
25
$100.2193
$2505.4825
50
$96.76358
$4838.179
100
$92.1557
$9215.57
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CE, cURus |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 3.60" L x 2.38" W x 1.31" H (91.4mm x 60.5mm x 33.3mm) |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 2.71 A |
| Series | MEDLINE RACM65 (65W) |
| Power (Watts) | 65W |
| Type | Enclosed |
| Efficiency | 93.5% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | RACM65-24 |