Recom Power
제품 번호:
RACM90-15SK/OF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 15V 90W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.0935
$31.0935
5
$30.1758
$150.879
10
$29.26095
$292.6095
25
$28.34648
$708.662
40
$27.4322
$1097.288
80
$26.517711
$2121.41688
230
$25.603288
$5888.75624
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 89% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | DC Input Capable, PFC, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CE, EAC |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 6 A |
| Series | RACM90-K (90W) |
| Power (Watts) | 90W |
| Type | Open Frame |
| Standard Number | - |
| Package | Tray |