Recom Power
제품 번호:
RACM90-36SK/OF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AC/DC CONVERTER 36V 90W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.481
$28.481
5
$27.6431
$138.2155
10
$26.80425
$268.0425
25
$25.96692
$649.173
40
$25.1294
$1005.176
80
$24.291624
$1943.32992
230
$23.454008
$5394.42184
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Efficiency | 90% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | DC Input Capable, PFC, Universal Input |
| Voltage - Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | No |
| Approval Agency | CE, EAC |
| Voltage - Output 1 | 36V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.66" L x 2.47" W x 1.52" H (118.3mm x 62.7mm x 38.7mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Current - Output 1 | 2.5 A |
| Series | RACM90-K (90W) |
| Power (Watts) | 90W |
| Type | Open Frame |
| Standard Number | - |
| Package | Tray |