Recom Power
제품 번호:
RACT09-500
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED SUPPLY CC AC/DC 9W 9-18V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.8155
$12.8155
5
$12.1771
$60.8855
10
$11.5368
$115.368
25
$11.21646
$280.4115
50
$10.41542
$520.771
100
$9.934625
$993.4625
250
$9.61419
$2403.5475
500
$8.812998
$4406.499
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Voltage - Input (Max) | 264VAC |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | CE |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.29" L x 1.57" W x 0.87" H (109.0mm x 40.0mm x 22.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Weight | 0.154 lb (69.85 g) |
| Number of Outputs | 1 |
| Ratings | IP20 |
| Voltage - Input (Min) | 198VAC |
| Series | RACT09 (9W) |
| Power (Watts) | 9 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 81% |
| Voltage - Output | 9 ~ 18V |
| Mfr | Recom Power |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Triac |
| Package | Box |