E-Switch
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.938
$1.938
10
$1.7328
$17.328
25
$1.63856
$40.964
50
$1.5599
$77.995
100
$1.48941
$148.941
250
$1.42671
$356.6775
500
$1.332641
$666.3205
1000
$1.269941
$1269.941
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 30.00mm x 11.00mm |
| Current Rating (Amps) | 16A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | RB1, LAMB |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RB14 |
| Color - Actuator/Cap | Black |