Serpac
제품 번호:
RB53P06C16G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLSTC GRAY/CLR 4.72"LX3.15"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.057
$19.057
10
$15.81655
$158.1655
25
$14.2918
$357.295
50
$13.33895
$666.9475
100
$12.386195
$1238.6195
250
$11.909808
$2977.452
500
$11.433402
$5716.701
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 14.9in² (96cm²) |
| Color | Gray, Clear Cover/Door |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Size / Dimension | 4.724" L x 3.152" W (120.00mm x 80.06mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP67, NEMA 4 |
| Thickness | 0.118" (3.00mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | RB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Serpac |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports, Wall Mount, Watertight |
| Height | 2.165" (55.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RB53P06C |