RC1/4181KB
Kamaya Inc.
제품 번호:
RC1/4181KB
제조업체:
Kamaya Inc.
패키지:
Axial
설명:
RES 180 OHM 10% 1/4W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 Ohms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W