RC1206FR-07681RL
YAGEO
제품 번호:
RC1206FR-07681RL
제조업체:
YAGEO
패키지:
1206
설명:
RES 681 OHM 1% 1/4W 1206
재고 : 539934
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 681 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 0.25W, 1/4W