YAGEO
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.1026
$1.026
50
$0.0684
$3.42
100
$0.058425
$5.8425
500
$0.041895
$20.9475
1000
$0.03687
$36.87
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 22 MOhms |
| Series | RC_L |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | YAGEO |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |