Vishay Dale
제품 번호:
RCA04061K00FKEALS
제조업체:
패키지:
0406
배치:
-
설명:
RES SMD 1K OHM 1/4W 0604 WIDE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.285
$0.285
10
$0.23845
$2.3845
100
$0.0931
$9.31
500
$0.056278
$28.139
1000
$0.03896
$38.96
2500
$0.03572
$89.3
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0406 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | RCA-LS |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Wide 0604 (1610 Metric), 0406 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |