Murata Electronics
제품 번호:
RCEC71H226MWK1H03B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 22UF 50V X7S RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.0805
$2.0805
10
$1.6853
$16.853
50
$1.47041
$73.5205
100
$1.286585
$128.6585
500
$0.980267
$490.1335
1000
$0.857736
$857.736
2500
$0.827108
$2067.77
5000
$0.807918
$4039.59
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7S |
| Size / Dimension | 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | RCE |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 22 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads |
| Base Product Number | RCEC71H |