RCL1225866RFKEG
Vishay Dale
제품 번호:
RCL1225866RFKEG
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
1225
설명:
RES SMD 866 OHM 2W 2512 WIDE
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 866 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 2W