Semtech Corporation
제품 번호:
RCLAMP3552TQTNT
제조업체:
패키지:
SLP1006N3T
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
TVS DIODE 3.5VWM 6.5V SLP1006N3T
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.58995
$5.8995
100
$0.452295
$45.2295
500
$0.35758
$178.79
1000
$0.286064
$286.064
2000
$0.259246
$518.492
5000
$0.241366
$1206.83
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Bidirectional Channels | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 4A (8/20µs) |
| Applications | Automotive, USB |
| Capacitance @ Frequency | 0.4pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 7.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Power - Peak Pulse | - |
| Supplier Device Package | SLP1006N3T |
| Series | Automotive, AEC-Q100, RailClamp® |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 6.5V |
| Package / Case | 3-XDFN |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 3.5V (Max) |
| Mfr | Semtech Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |
| Base Product Number | RCLAMP3552 |