RCMM0278R7GKS14
Vishay Sfernice
제품 번호:
RCMM0278R7GKS14
제조업체:
Vishay Sfernice
설명:
RES 78.7 OHM 2% 1/2W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 78.7 Ohms
Series RCMM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W