RCMM056203JKS14
Vishay Sfernice
제품 번호:
RCMM056203JKS14
제조업체:
Vishay Sfernice
설명:
RES 620K OHM 5% 1/2W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.144" Dia x 0.402" L (3.65mm x 10.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 620 kOhms
Series RCMM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W