Vishay Sfernice
제품 번호:
RCMT0527402BES03
제조업체:
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
SFERNICE FIXED RESISTORS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$141.6545
$141.6545
10
$132.79955
$1327.9955
25
$123.94612
$3098.653
50
$115.09307
$5754.6535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.144" Dia x 0.409" L (3.66mm x 10.40mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 274 kOhms |
| Series | RCMT |
| Power (Watts) | 0.25W, 1/4W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |