XP Power
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$115.9
$115.9
5
$112.423
$562.115
10
$108.946
$1089.46
25
$104.31
$2607.75
100
$97.356
$9735.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 35°C |
| Applications | ITE (Commercial), Railway |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 66V |
| Series | RCQ (50W) |
| Power (Watts) | 75 W |
| Control Features | Enable, Active High |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-DIP Module |
| Efficiency | 91% |
| Standard Number | 62368-1 |
| Mfr | XP Power |
| Features | Remote On/Off |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | RCQ75110 |