Vishay Dale
제품 번호:
RCWE2512R470FKEA
제조업체:
패키지:
2512
배치:
-
설명:
RES 0.47 OHM 1% 2W 2512
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.665
$0.665
10
$0.55385
$5.5385
25
$0.475
$11.875
50
$0.4275
$21.375
100
$0.37202
$37.202
250
$0.332462
$83.1155
500
$0.269135
$134.5675
1000
$0.217683
$217.683
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 470 mOhms |
| Series | RCWE |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |