Essentra Components
제품 번호:
RDAFCC-25A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP FLAT ADHESIVE FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.817
$0.817
10
$0.68875
$6.8875
25
$0.6612
$16.53
50
$0.64695
$32.3475
100
$0.618925
$61.8925
250
$0.562628
$140.657
500
$0.506369
$253.1845
1000
$0.4501
$450.1
2500
$0.407911
$1019.7775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.350" (8.89mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Series | Richco |
| Screw Size | #6 (M3) |
| Type | Clip, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.169" (29.69mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Adhesive | Rubber Based (RMS-324) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 1.000" (25.40mm) |
| Base Product Number | RDAFCC |