Murata Electronics
제품 번호:
RDER72H105MUB1H03B
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 1UF 500V X7R RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.862
$1.862
10
$1.5048
$15.048
50
$1.31347
$65.6735
100
$1.149405
$114.9405
500
$0.87571
$437.855
1000
$0.766242
$766.242
2500
$0.738872
$1847.18
5000
$0.721734
$3608.67
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 500V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.303" L x 0.157" W (7.70mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | RDE |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | RDER72H |