RDF5072WS24
XP Power
제품 번호:
RDF5072WS24
제조업체:
XP Power
패키지:
Quarter Brick
설명:
DC DC CONVERTER 24V 50W
재고 : 203
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial), Railway
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Input (Max) 160V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Quarter Brick
Current - Output (Max) 2.1A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 14V
Series RDF50 (50W)
Power (Watts) 50 W
Type Isolated Module
Package / Case Quarter Brick
Efficiency 89%