CUI Devices
제품 번호:
RDS-10S-7229-R-D
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
10 POSITION, THROUGH HOLE, 5.08
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.603
$2.603
10
$2.45765
$24.5765
25
$2.2344
$55.86
100
$1.93667
$193.667
250
$1.755752
$438.938
500
$1.628053
$814.0265
1000
$1.511004
$1511.004
2500
$1.372674
$3431.685
5000
$1.316938
$6584.69
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 10 |
| Actuator Level | Raised |
| Voltage Rating | 50VDC |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Rotary with Shaft |
| Current Rating (Amps) | 100mA |
| Contact Finish | Gold |
| Circuit | BCD |
| Height Above Board | 0.232" (5.90mm) |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | RDS-7229-D |
| Body Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Length | 0.283" (7.20mm) |
| Electrical Life | 10,000 Steps |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm), Full |
| Mfr | CUI Devices |
| Features | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Package | Tube |
| Washable | No |
| Base Product Number | RDS-10S |